Wszystkie tegoroczne konwenty i imprezy dla fanów zostały co prawda odwołane, nie znaczy to jednak, że nie nie pojawią się zabawki i gadżety, które miały się przy tej okazji pojawić w sprzedaży. Na oficjalnej stronie StarWars.com pojawiła się zapowiedź kultowych figurek Funko POP!, które miały być dostępne podczas Star Wars Celebration w Anaheim.

Ralph McQuarrie Funko POP!

Nie będą to jednak tradycyjne figurki, do których przyzwyczaiło nas Funko. A to dlatego, iż tym razem będą one bazowac nie na faktycznych postaciach, a na ich konceptach stworzonych przez legendarnego Ralpha McQuarriego.

Dostępne będą 4 figurki. Darth Vader, Starkiller, czyli żeńska wersja Luke Skywalkera, Chewbacca, oraz „biały” BobaFett. Figurki mają trafić do sprzedaży jeszcze w tym miesiącu, pomiędzy 27 a 31 sierpnia.

A oto mała ich galeria:

Funko POP! na 40-lecie Imperium Kontratakuje

Przy okazji dostaliśmy zapowiedź dwóch kolejnych figurek przygotowanych z okazji 40-lecia premiery Imperium Kontratakuje. Będzie to kolejna wersja Yody na Dagobah (tym razem „wyławiająca” X-Winga. Oraz klasyczny szturmowiec, tyle, że w większej, 10-calowej wersji.

Więcej Funko POP!

A tutaj inne artykuły związane z figurkami Funko POP!:

Źródło: link.