Mieliście okazję obejrzeć już nowy zwiastun przynajmniej kilkanaście razy? Części naszych redaktorów tak, więc jeszcze zanim zaczniemy rozkładać go na czynniki pierwsze w obszernej analizie, postanowiliśmy podzielić się z wami naszymi wrażeniami.

Jan Kapturkiewicz

Nie ma sensu owijać w bawełnę. Najnowszy zwiastun „Hana Solo” prezentuje się wprost wyśmienicie. Widać, że cała obsada świetnie czuje się w swoich rolach, natomiast wcielający się w postać tytułowego bohatera Alden Ehrenreich naprawdę dobrze przenosi na ekran charyzmę Hana. Cieszy również spory nacisk, jaki Kasdanowie i Ron Howard położyli na postać Chewiego, który wyraźnie będzie brylował na pierwszym planie. W rytmie iście genialnej muzyki, całość obfituje w ekscytujące sceny akcji oraz umiejętnie wyważony humor. Cytując najpopularniejszego łajdaka w historii odległej galaktyki: „I have a really good feeling about this!”.

Daniel Unzeitig

Świetne lokacje. Han coraz lepszy. Chewie – You look great!

Michał Andrzej Michałowski

Niektórzy twierdzą, że Solo to nie są Gwiezdne Wojny i mają w tym trochę racji. Solo to nowy rozdział w historii uniwersum, który z tego, co widać po zwiastunie, wprowadza powiew świeżości i czegoś innego, niż oryginalna saga. Pościgi, gangsterzy, brudny świat, nowi obcy oraz ten epicki niszczyciel gwiezdny wyłaniający się z burzy.

Krzysztof Tarka

Po pierwszych niepochlebnych wiadomościach na temat produkcji filmu był niepokój. Po pierwszym zwiastunie mieszane uczucia. Po najnowszym pełna radość. Odliczam godziny…

Adrian Graboś

Historia, na którą czekałem, jako fan wątku Lando-Han-Chewie. Twórcy albo dobrze operują scenami, albo ten film będzie równie żywy, co ostatnie historie. Znowu się chce Edge’a prowadzić – czekam na historie z SW bardziej niż na główną linię fabularną.

Aleksander Inglot

Czuje się naprawdę dobrze z nowym zwiastunem, ale jednocześnie boję się o ten film. W końcu trailer do TLJ również mi się podobał, a film wyszedł jaki wyszedł…
Mam nadzieję, że cały film utrzyma szybkie tempo pełne naprawdę ciekawych wydarzeń i zapewni nam kolejnych niezapomnianych bohaterów (Qi’ra – liczę na Ciebie!). Oby tylko nie okazało się, że wszystkie dobre sceny już są w trailerze, a Solo nie zachwyci niczym więcej…

Wojtek Wiśniewski

Zwiastun jako całość oceniam bardzo pozytywnie, wiele mi się w nim podobało, a Sokół w wersji funkiem nówka coraz bardziej do mnie przemawia. Moje jedyne zastrzeżenie, to większość scen akcji, które prezentowane były w mocno „szaro-burej” konwencji, przez co trudno było się rozeznać, co się tak naprawdę dzieje. Po części może winne być temu szaleńcze tempo, w jakim cały zwiastun został zmontowany. Mam nadzieję, że w kinie sceny akcji nabiorą nieco więcej ładu i składu. A wracając do plusów, to coraz większym staje się też dla mnie Alden Ehrenreich. No i jak zawsze niezawodny Chewbacca.

Czy zgadzacie się z opiniami naszych redaktorów?