Do premiery Rogue One odliczać można już dni, więc siłą rzeczy ten tytuł budzi obecnie największe emocje, jednak fani ani na chwilę nie zapominają o Epizodzie 8 i niecierpliwie oczekują wszelkich informacji związanych z tą produkcją, o której wciąż wiadomo w sumie niewiele.

Jedną z najbardziej frapujących kwestii, jest tytuł nadchodzącego epizodu. Pojawiały się w tym temacie różne plotki, raz tytułem miało być Tale of the Jedi Temple, innym razem mówiło się o Fall of the Resistance, jednak na ten moment wiemy tylko tyle, że roboczy tytuł produkcji brzmiał Space Bear.

Niedawno do kwestii tytułu odniosła się sama Daisy Ridley, która pojawiła się w podcaście My Dad Wrote a Porno mówiąc:

Słyszałam tytuł, ale nie wiem, czy ostatecznie będzie on właśnie taki. Właściwie, to w ogóle niewiele wiem o czymkolwiek. Słyszałam tytuł dawno temu, zanim jeszcze zaczęły się zdjęcia, więc pewne rzeczy mogły ulec zmianie podczas produkcji. Wydaje mi się, że minie jeszcze sporo czasu, zanim tytuł zostanie ujawniony.

Innymi słowy Daisy wie, ale nie powie 😉

Oczywiście wśród fanów od dawna trwa „giełda tytułów”, a niektóre z pomysłów są naprawdę interesujące (choć oczywiście, biorąc pod uwagę wciąż nieznaną fabułę, mogą być one całkowicie nietrafione). Nasze ulubione to:

Master and the Apprentice

Fall/Rise of the First

Knights of Ren

Fury of the Sith

Jest jeszcze kilka niezwykle udanych propozycji, które wymagają jednak dużego przymrużenia oka:

Rey of Light

The Dark Knights Rise

The Next Generation

The Force needs 5 more minutes

A Wam jaki tytuł przypadłby do gustu i jakie są Wasze pomysły?