Wielu polskich fanów marzyło, aby przeżyć maraton filmów Star Wars w kinie. Takie wydarzenie są dosyć popularne w USA, jednak w Polsce kina często miały problem z licencją. Na przeciw oczekiwaniom polskich fanów, wychodzą multipleksy. Oferują mini maraton Star Wars w środę 13 grudnia. Przyjrzyjmy się bliżej ofercie trzech sieci, które mają zamiar zorganizować te wydarzenia.

Helios Polska

Maraton Star Wars rozpocznie się o 18.00 we wszystkich kinach pod szyldem Helios. Opis wydarzenia od sieci Helios Polska.

W środę 13 grudnia o godzinie 18.00 rozpoczniemy niezwykły wieczór z dwiema ostatnimi częściami najsłynniejszej filmowej sagi świata – „GWIEZDNE WOJNY”! Na początek siódmy, wypełniony akcją, świetnym humorem i zapierającymi dech w piersiach efektami specjalnymi epizod spod znaku Lucasfilm – „Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy”. Po krótkiej przerwie, wyruszymy w dalszą międzygalaktyczną podróż w przedpremierowym pokazie kolejnej odsłony serii, „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi”.
Jesteśmy przekonani, że taka dawka emocji, jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć.
Przybywajcie i niech Moc będzie z Wami!

Maraton Star Wars w polskich kinach

Plakat reklamujący mini maraton Star Wars w kinach Helios.

Ceny biletów za cały maraton:
Promocyjny* – 25 złotych
Ulgowy – 29 złotych
Normalny – 33 złotych
* cena promocyjna obowiązuje tylko przy zakupie biletów do dnia 29.11.2017 r.

Cinema City

Fani „Gwiezdnych Wojen”, usiądźcie, jeśli stoicie! ? Już 13 grudnia w kinach Cinema City maratony kultowej serii!
W 25 lokalizacjach zagramy epizody VII i VIII Waszej gwiezdnej sagi.

Maraton Star Wars w polskich kinach

Plakat reklamujący mini maraton Star Wars w kinach Cinema City.

Cena biletów:

Normalny – 30 złotych

Multikino

ENEMEF: Gwiezdnych Wojen Minimaraton to najnowsza odsłona najpopularniejszej i najbardziej kultowej filmowej serii na świecie! Dwie części nowej trylogii, w tym premierowo wyczekiwany przez fanów Ostatni Jedi, przeniosą widzów do odległej galaktyki, gdzie losy kultowych bohaterów przeplotą się z zupełnie nowymi postaciami. Zachwycająca kosmiczna sceneria, wciągające historie, niesamowite efekty, urzekające droidy, miecze świetlne i wielkie emocje – to wszystko w przeddzień polskiej premiery najnowszej części gwiezdnej sagi, czyli w środę 13 grudnia! Dołącz do epickiego wydarzenia i niech moc będzie z Tobą! W repertuarze:
– GWIEZDNE WOJNY: PRZEBUDZENIE MOCY,
– GWIEZDNE WOJNY: OSTATNI JEDI – przedpremierowo!

ENEMEF: Gwiezdnych Wojen Minimaraton odbędzie się 13 grudnia 2017 r. (wyjątkowo w środę) o 19:00 w 30 kinach sieci Multikino oraz dodatkowo o godzinie 17:30 (poza Czechowicami-Dziedzicami, Rumią, Tychami i Zgorzelcem): Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg, Gdańsk, Gdynia, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola Park, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż, Zabrze, Zgorzelec.

Ceny biletów: od 25 do 30 zł (dwa filmy, w tym przedpremiera!).

Maraton Star Wars w polskich kinach

Jak widać oferty kin nie różnią się zbytnio od siebi, a ewentualne rozbieżności są minimalne. Polecam każdą ofertę, ja na pewno wybiorę się na tego rodzaju wydarzenie.

Planujecie wybrać się na mini maraton Star Wars?

Źródło: link, link, link.