Już tylko godziny dzielą nas od jednego z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu Disney’a czyli konwencji D23 Expo 2017, które odbędzie się w Anaheim w Kalifornii. Jak na każdym takim wydarzeniu obecni fani będą mogli zakupić lub zdobyć na różne sposoby limitowane kolekcjonerskie gadżety i nie inaczej ma się sprawa z asortymentem Gwiezdnych Wojen.

Disney na łamach portalu Nerdist ujawnił 6 limitowanych figurek z serii „Star Wars Elite Series Premium Action Figures”, które będą dostępne w pakietach łączących przedstawicieli jasnej i ciemnej strony mocy. Z oryginalnej trylogii otrzymamy zestaw zawierający Dartha Vadera ze swoją córką księżniczką Leią, w uniformie z planety Hoth z Imperium Kontratakuje. Przebudzenie Mocy przypomni nam Rey w wersji z Ahch-To oraz Kylo Ren pozbawiony swojego hełmu. Ostatni pakiet zawiera bohaterów Łotra 1 czyli Jyn Erso oraz dyrektora Orsona Krennica.

Pojedynczy pakiet ma kosztować 79,95 dolarów i do każdego dołączony będzie numerowany certyfikat autentyczności. Dostępnych ma być tylko 1000 sztuk. Nie ma obecnie żadnych informacji czy figurki trafią do sprzedaży detalicznej po konwencji, ale na pewno część z nich za o wiele wyższą cenę pojawi się na portalach typu Ebay.

Jyn Erso i Orson Krennic

Rey i Kylo Ren

Księżniczka Leia i Darth Vader

Chcesz wiedzieć więcej o tym co będzie się działo na konwencji D23 Expo 2017? Obserwuj naszą stronę przez hasztag D23 Expo!