Sieć kin Multikino ogłasza akcję „Wracamy z hitami”. Tym samym film Łotr 1 wraca do kin! Multikino w swojej akcji przywraca do swojego repertuaru najciekawsze filmy z ostatnich kilku miesięcy. Obok Łotra 1 wracają Doktor Strange, La La Land, Przełęcz ocalonych oraz polskie filmy Pitbull. Niebezpieczne kobiety, Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej i Wołyń.  

„Wracamy z hitami” - Łotr 1 wraca do kin!

„Wracamy z hitami” – Łotr 1 wraca do kin!

A tymi słowami Multikino ogłosiło swoją akcję.

W Multikinie pracuje wielu kinomaniaków i sami dobrze wiemy, że w natłoku spraw codziennych czasem jakaś ważna premiera potrafi nam umknąć. Jest także druga strona medalu – film był tak świetny, że chcielibyśmy jeszcze raz zobaczyć go na wielkim ekranie. Najbliższe święta wielkanocne będą także małymi świętami każdego miłośnika X muzy. Wszystko dlatego, że w Multikinie od 7 do 20 kwietnia ponownie „Wracamy z hitami”!

Dla każdego coś miłego. Wielbiciele blockbusterów i filmów z efektami specjalnymi ucieszą się z seansów takich hitów, jak „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”, „Doktor Strange”, „Nowy początek” i „Inferno”.

Oscarowych hitów także u nas nie zabraknie. W ramach akcji będziecie mogli zobaczyć ponownie „La La Land”, „Moonlight”, „Przełęcz ocalonych” oraz „Manchester by the Sea”.

Przeoczyliście największe rodzime przeboje? A może chcecie obejrzeć je jeszcze raz? Tylko u nas obejrzycie „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”, „Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej” oraz najlepszy polski film zeszłego roku, zdobywca Orła „Wołyń” Wojtka Smarzowskiego.

Mamy też kilka propozycji dla wielbicieli dreszczowców. Co powiecie na powtórny seans takich produkcji, jak „Dziewczyna z pociągu”, „Split” i „Zwierzęta nocy”?

A na deser coś lekkiego i krzepiącego: „Bridget Jones 3” i „Ukryte piękno”. Co powiecie na taką propozycję?

„Wracamy z hitami” w Multikinie od 7 do 20 kwietnia!

„Wracamy z hitami” - Łotr 1 wraca do kin!

Łotr 1 wraca do kin!

Repertuar

Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie w większości kin będzie wyświetlany w formacie 2D z napisami. W Krakowie film będzie w niedzielę (9.04) o godzinie 19:45 i w czwartek (13.04) o 17:30. Polecamy sprawdzić repertuar najbliższego Multikina.

Łotr 1 wraca do kin jednak tylko do 20 kwietnia. Jeśli chcecie skorzystać z okazji radzimy się pospieszyć.

A Wy planujecie po raz kolejny wybrać się do kina na ten film?