Dziś został opublikowany zwiastun i bliżej nie określona data drugiej serii świetnego serialu Lego. Sezon 2 serialu Lego Star Wars Przygody Freemakerów będzie mieć premierę już w te wakacje! Niestety nieznana jest jeszcze data polskiej premiery, jednak powinna być ona w niedługim czasie po amerykańskiej.

Jeśli nie kojarzycie pierwszego sezonu tego serialu, to zapraszam do recenzji wydania DVD.

Sezon 2 serialu Lego Star Wars Przygody Freemakerów

Nowa broń Imperatora – M-OC. Scena z zwiastunu drugiego sezonu serialu Lego Star Wars Przygody Freemakerów.

Opis zwiastunu

Pod koniec pierwszego sezonu rodzina Freemakerów znalazła nowy dom z flotą rebeliantów. Ich nowe położenie sprawia, że stają twarzą w twarz z brutalnymi siłami Imperium, zdesperowanymi Huttami, przebiegłymi Sithami i najnowszą zabawką Imperatora, M-OC, przerażającym robotem myśliwskim, który dopasowuje się do każdej sytuacji. W odpowiedzi na te zagrożenia, moc Rowana rośnie i wzmacnia się. Rowan jako jedyny ma wizję niesamowitego statku, Arrowhead, który może uratować Rebelię i powstrzymać Imperium. Po raz kolejny to od najmłodszego z Freemakerów zależą losy galaktyki.

Sezon 2 serialu Lego Star Wars Przygody Freemakerów

Klockowa wersja Hery Syndulli w serialu Lego Star Wars Przygody Freemakerów.

Zwiastun wygląda świetnie. Pojawia się w nim wiele postaci z serialu Star Wars Rebelianci. Widać, że serial zrobił się większy, akcje mają wielki rozmach. Jednak serial pozostał miłą komedią dla osób w każdym wieku, która czerpie garściami z sagi Star Wars. Sezon 2 serialu Lego Star Wars Przygody Freemakerów zapowiada się naprawdę niesamowicie.

Zwiastun