W ramach prezentów mikołajowych obiecaliśmy Wam dużo konkursów, więc oto kolejny z nich! Tym razem przygotowany wspólnie ze sklepem ATOM Comics, a data rozpoczęcia nie jest przypadkowa. Otóż to właśnie dziś za oceanem debiutuje nowa seria komiksowa – Doctor Aphra. Niby za oceanem, ale właśnie dzięki ATOM Comics i w Polsce możemy cieszyć się oryginalnymi komiksami. A Wy wygrać możecie świeżutki, jeszcze pachnący komiks

Doctor Aphra #1

konkurs doctor aphra

No ale skoro konkurs, to musi być i zadanie konkursowe. Tym razem nie będzie ono wymagało jednak obecności na Facebooku (choć poLubienia dla ATOM Comics czy starwars.pl na pewno nie zaszkodzą). Tym razem będziemy chcieli zaangażować Was raczej w życie samej strony. Zaglądnijcie zatem do naszego działu komiksowego, przeglądnijcie o czym tam piszemy i w komentarzach do odpowiednich artykułów czy recenzji, podzielcie się swymi wrażeniami. Najciekawszy i najwartościowszy komentarz nagrodzimy komiksem.

Konkurs potrwa tylko do 14 grudnia, więc czasu nie macie wiele.

Laureatem konkursu został:

Adam Legawski

A by było już w pełni oficjalnie, oto regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest wydawca serwisu starwars.pl, a sponsorem sklep ATOM Comics.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów lub osób powyżej 14 roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 7.12.2016 do 14.12.2016 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 16.12.2016, a laureata wyłoni jury powołane przez organizatora wybierając najciekawszy komentarz.
7. Nagrodą w konkursie jest oryginalny, amerykański komiks Doctor Aphra #1.
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – PPHU Pole Position. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o wyłonionych Laureatach będzie dostępna na stronie starwars.pl oraz na profilu facebookowym portalu, a zwycięzcy powiadamiani będą w odpowiedziach do swoich komentarzy.
10. By ubiegać się o nagrodę należy pozostawić komentarz pod dowolnym tekstem z działu Komiksy (tutaj >>).
11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).