Premiera Rouge One już niedługo. Za to w grze Galaxy of Heroes (o której możecie przeczytać tutaj) już teraz można uświadczyć niektórych postaci z tego filmu.

Do tej pory dostępny był jako postać miesiąca Scarif Rebel Pathfinder. Wówczas też przez cały miesiąc dostępny był event, gdzie można było zdobywać dodatkowe shardy, niezbędne do odblokowania tej postaci. Tym razem twórcy gry poszli o krok dalej i dostępny jest nie kto inny, jak Bistan. I tak samo jak w przypadku Pathfindera nie dosyć, że jest bohaterem miesiąca i codzienne logowania przybliżą nas do otrzymania darmowych shardów, to aktywny jest do końca miesiąca event, gdzie można zdobyć dodatkowe.

screenshot_2016-11-03-17-16-25

Oprócz tego, po raz kolejny aktywny jest event „Shores of Scarif”, tutaj już jedynie przez dwa dni. Walcząc tam po zakończeniu eventu można otrzymać shardy niezbędne do odblokowania Shoretroopera. Co już nie jest tak proste.

Ale jak widać twórcy postanowili, że to jasna strona będzie łatwiejsza do odblokowania, a szkoda. Najpewniej to nie jedyny i ostatni taki event w tej grze i zapewne z okazji premiery Rouge One można spodziewać się jakiegoś większego eventu!

screenshot_2016-11-03-17-16-31

A Wy jak uważacie, kto następny z Rouge One doczeka się swojego bohatera w tej grze?