Zjawiskowy zwiastun nowego dodatku do gry The Old Republic!

Jeśli nie gracie w online’ową grę Star Wars: The Old Republic, być może ominął Was stylizowany na filmowy zwiastun najnowszego dodatku pt. Knights of the Eternal Throne, którego premiera zapowiadana jest na grudzień tego roku.

W oczekiwaniu na to rozszerzenie wydawca gry, firma Bioware przygotowała niezwykle efektowny zwiastun, który może zawstydzić niejeden hollywoodzki film. Jego tytuł brzmi „Betrayed” (Zdradzona).

Prawie 6-minutowy film opowiada historię „rycerki” (wiem wiem, brzmi tragicznie) Jedi i jej niezwykle uzdolnionej we władaniu Mocą córki. Koniec końców kobiety kończą po przeciwnych stronach barykady, co zgodnie z opisem Bioware, odpowiada tonowi całego dodatku:

Wciel się w postać Outlandera i na czele swej załogi staw czoła jednej z najniebezpieczniejszych rodzin w uniwersum Star Wars. Matka przeciw córce. Siostra przeciw bratu. Tak wygląda walka o tron. Ty decydujesz kto przeżyje, kto umrze, a kto zawładnie galaktyką. Stań po lasnej lub ciemnej stronie Mocy, by samemu wpłynąć na losy galaktyki.

Na dodatek Knights of the Ethernal Throne (debiutujący już 2 grudnia) składać się będzie dziewięć rozdziałów, pięć nowych poziomów i dwie nowe planety, które rozbudowują świat stworzony dzięki grze Star Wars: The Old Republic.

Ja sam niestety w popularnego TORa nie gram, ale przyznam szczerze, że każdy kolejny zwiastun (a ten to już w szczególności) sprawia, że żałuję zarówno tego, jak i faktu, że gra nie jest kanoniczna, bo opowiadane w niej historie wyglądają na całkiem interesujące.

A Wy w TORa gracie? A jeśli tak, może podzieliście się swymi wrażeniami i podpowiecie, czy warto zaczynać przygodę z grą?