Mamy świetną wiadomość dla posiadaczy konsol Xbox 360 i Xbox One!

Wczoraj Larry Hryb, znany graczom również jako Major Nelson potwierdził gry w usłudze Games with Gold na luty. Najważniejszą informacją dla nas jest to, że w zestawieniu znalazło się Star Wars: The Force Unleashed! Gra będzie dostępna do pobrania dla abonentów od 16 do 28 lutego. Tytuł ten będzie w swojej podstawowej wersji. Przygody na Tatooine, Coruscant i Hoth można dokupić osobno.

Star Wars: The Force Unleashed, podobnie jak „Cienie Imperium”, był multimedialnym projektem LucasArtsu i przedstawiał historię sekretnego ucznia Darth Vadera o kryptonimie „Starkiller”. Jest to gra z gatunku „slasher”, przy czym zamierzeniem LA było stworzenie duchowego spadkobiercy serii Jedi Knight.

Na konsolę Xbox 360 TFU zadebiutowało 16 września 2008 roku. Do biblioteki wstecznej kompatybilności Xbox One gra dołączyła 4 maja 2016 roku, w ramach promocji „May the 4th be with You”.

Ciekawostką jest pierwsza pozycja GwG na luty dla X360, która będzie do pobrania między 1 a 15 lutego. Jest nią Monkey Island 2:SE, która została wyprodukowana przez LucasArts. Jest to jedno z niewielu tytułów, które LA wydało, a nie było powiązane z Uniwersum Star Wars.

Poniżej przedstawiamy filmik promujący usługę Games with Gold na luty: