Dziś mamy dla Was konkurs iście ekspresowy, bo zgłoszenia przyjmujemy tylko dziś! Ale za to jakie mamy nagrody! Otóż do rozdania mamy aż 10 wejściówek na PGA (Poznań Game Arena) Vip Day, który przewidziany jest na piątek (21.10). W kasie za taką wejściówkę zapłacilibyście aż 120 zł, a u nas możecie mieć ją za darmo!

Nie jest to może impreza stricte związana z Gwiezdnymi Wojnami, ale wiemy, że jest wśród Was wielu zapalonych graczy i konkurs z pewnością przypadnie Wam do gustu.

A co należy zrobić, by o wejściówkę powalczyć? To bardzo proste!

Wystarczy w komentarzu do tego wpisu na stronie lub na Facebooku (tutaj >>) napisać dlaczego zależy Wam na wejściówce. Najbardziej przekonujące uzasadnienia nagrodzimy!

A by było już w pełni oficjalnie, oto regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest wydawca serwisu starwars.pl, który także sponsoruje konkurs.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów lub osób powyżej 14 roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy w dniu 19.10.2016 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 20.10.2016, laureatów wyłoni jury powołane przez organizatora wybierając najbardziej interesujące komentarze poprawnie zgłoszone do konkursu, a nagrody zostaną wysłane drogą mailową.
7. Nagrody w konkursie to dziesięć wejściówek na PGA 2016 Vip Day o wartości 120 zł/każda.
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – PPHU Pole Position. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o wyłonionych Laureatach będzie dostępna na stronie starwars.pl oraz na profilu facebookowym portalu, a zwycięzcy powiadamiani będą w odpowiedziach do swoich komentarzy.
10. By ubiegać się o nagrodę należy w komentarzu na portalu lub Facebooku napisać, dlaczego zalezy Wam na wejściówce. Jeden uczestnik może pozostawić tylko jeden komentarz. Laureatów konkursu wyłoni jury nagradzając najbardziej interesujące i/lub przekonywujące wypowiedzi.
11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).