W ostatnich tygodniach temat solowego filmu o Hanie mocno ucichł, ale ten stan rzeczy należy już do przeszłości, bo oto portal Variety ujawnił listę trzech najpoważniejszych kandydatek do roli głównej postaci kobiecej w drugim filmie spod znaku A Star Wars Story.

Jeśli wierzyć źródłom Variety, na kolejną, być może ostatnią rundę testów i przesłuchań zaproszone zostały trzy aktorki: Zoë Kravitz (Mad Max: Fury Road, Divergent), Tessa Thompson (Selma, Creed) i Naomi Scott (The MartianPower Rangers).

Przy tej okazji po raz kolejny pojawiły się spekulacje i teorie, jakoby ową tajemniczą kobietą w życiu młodego Hana Solo, miała być jego, znana z komiksów, „żona” – Sana Starros. Trzeba przyznać, że szczególnie Zoë Kravitz świetnie pasowałaby do tej postaci.

Przy okazji Variety odniosło się także do plotek związanych z castingiem na młodego Lando Calrissiana, który także ma ponoć pojawić się w filmie.

Podobno Donald Glover wciąż znajduje się wysoko na liście życzeń, tym niemniej twórcy i tutaj zdecydowali się na drugą turę testów, by być pewnymi swej decyzji.

Przypomnijmy, że zdjęcia do Hantologii zacząć mają się na początku 2017 roku, a premiera obrazu w reżyserii Christophera Millera i Phila Lorda zaplanowana jest na maj 2018.