Pamiętacie zeszłoroczny Piątek Mocy, czyli nocną premierę pierwszych zabawek sygnowanych logo Przebudzenia Mocy, której towarzyszyła nocna impreza zorganizowana przez sieć sklepów Toys”R”Us? Nie było to może nic wielkiego, bo ani atrakcje nie były jakieś super odjechane, ani też frekwencja nie wprawiła chyba organizatorów w zachwyt. Ale jednak coś było i się działo. Niestety tegoroczny Piątek Mocy, tym razem poświęcony zabawkom z filmu Rogue One, przeszedł właściwie bez echa.

Co prawda w sklepach Toys”R”Us w sobotę (1.10) będzie mini impreza poświęcona Łotrowi (możliwość zrobienia sobie „seflie” z jednym z bohaterów, a także plakat i puzzle dodawane do zakupów produktów Star Wars, ale w gruncie rzeczy nie jest to nawet specjalnie nagłośnione. A szkoda, bo z pewnością mogłoby to skusić do zakupów kilku fanów młodszych i starszych (tych, co to niby kupują zabawki Star Wars dla swoich pociech ;)).

No ale właśnie, z imprezą, czy bez, o ile licencjonowane zabawki z Rogue One do polskich sklepów dotarły, o tyle z gadżetami, które ucieszyłyby także starszych fanów jest w naszym kraju już znacznie gorzej. Kilka z nich dostępne będzie jednak (już lada dzień) w sklepie Toys4Boys i choć nie ma tego wiele, każdy fan Star Wars coś z tego z pewnością by sobie wybrał:

kubek-starwars-deathstar1

kubek-starwars-deathstar5

kubek-starwas-deathtrooper1

kubek-starwas-deathtrooper2

kubek-termiczny-starwars1

lampa-starwars-gwiazdasmierci-1

A oto, już niestety bardziej w ramach ciekawostki, fanty, które od dziś znaleźć można w sklepach na terenie amerykańskich oddziałów parków Disney World:

dhbf121-1 djfskdf86-1 sjnfo976-1 skdjfn121-1 skjd8u0-1 skjdf68t9-1 skjdfb7687-1I jak, coś byście sobie z tego wybrali? No chyba, że Wam ciągle mało, to zajrzeć możecie także tu>>, tu>>, tu>> lub tu>>, bo jak widać zabawki i gadżety z Rogue One to temat rzeka.