Tak jak obiecywaliśmy, mamy dla Was konkurs (pierwszy z wielu)! A w nim do wygrania trzy przepiękne nagrody z oferty sklepu StarWalls.pl:

Dowolna fototapeta panoramiczna

Przykłady:1709_TAP_PAN

1696_TAP_PAN

Dowolna fototapeta na drzwi 

Przykłady:

1764_TAP_DRZWI

1769_TAP_DRZWI

Dowolny obraz canvas

Przykłady:

PPD694_CANVAS

PPD724_CANVAS

A co należy zrobić, by powalczyć o te nagrody? W sumie nic trudnego.

1) Należy udać się na Facebooka (profilowi starwars.pl należy się tam oczywiście poLubienie, ale przecież i tak go już pewnie Lubicie ;))
2) Na swojej Tablicy należy udostępnić ten link >>, a w komentarzu napisać, czym dla Was jest Codzienna dawka Mocy? Komentarz zakończyć należy słowami: „Moc powróciła na @StarWars.pl” (bardzo ważne – należy oznaczyć nasz profil – stąd „@”)
3) Opowiedzieć o konkursie i StarWars.pl, bo zaszkodzić nie zaszkodzi, a może pomóc.
4) W komentarzu do grafiki konkursowej (o, tej>>) napisać „Gotowe”.

I to tyle! Trudne? Chyba nie, tym bardziej, że nagrody naprawdę przepiękne! A zatem czas start (konkurs trwać będzie do 3 lipca)!

A by było już w pełni oficjalnie, oto regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest wydawca serwisu starwars.pl, a sponsorem sklep StarWalls.pl.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów lub osób powyżej 14 roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 15.06.2016 do 3.07.2016 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 4.07.2016, a laureatów wyłoni jury powołane przez organizatora oceniając oryginalność, kreatywność i humor odpowiedzi konkursowych.
7. Nagrody w konkursie to jedna dowolna fototapeta panoramiczna, jedna dowolna tapeta na drzwi oraz jeden dowolny obraz canvas z oferty sklepu StarWalls.pl
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – PPHU Pole Position. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o wyłonionych Laureatach będzie dostępna na stronie starwars.pl oraz na profilu facebookowym portalu.
10. By wziąć udział w konkursie należy Lubić lub poLubić profil starwars.pl na Facebooku, następnie na swojej Tablicy udostępnić wskazany link oraz odpowiedzieć na pytanie „Czym dla Was jest Codzienna dawka Mocy”. Odpowiedź należy zwieńczyć słowami „Moc powróciła na @StarWars.pl” i oznaczyć profil StarWars.pl. Natomiast w komentarzu pod konkursową grafiką należy napisać „Gotowe”.
11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).