Na FB już o tym trąbiłem, ale jak przypadkiem ktoś tam nie zagląda, to piszę o tutaj! Otóż można… należy nawet… wręcz trzeba głosować na mój blog w plebiscycie Blog Roku 2015. A dlaczego? Cóż, cieszę się, że zapytaliście, bo powodów jest kilka.

1) Zagłosowanie jednorazowe (choć oczywiście można głosować kilkakrotnie) to żadne pieniądze (1,23 zł z VAT) to mniej nawet niż bilet, mniej niż precel, czy batonik. Nawet browara w Tesco już za tyle nie kupicie. Nie skąpcie więc i wyślijcie choć jednego SMSka.

2) Wygraliście kiedyś coś u mnie w konkursie? Fajnie było, co? Ja też tak myślę, i z konkursów na pewno nie zrezygnuję i będę się starał o coraz to nowe nagrody. A to, choć zawsze prawie mają sponsorów, to wysyłam już do Was za własne, choć przecież nie musiałbym 😉 Ale wierzę, że karma wraca i jeśli coś wygraliście, wspomożecie mnie choć kilkoma SMSami.

3) Spoko ze mnie gość. Dlaczego? No jak to, przecież kocham Star Wars, komiksy, filmy i książki sci-fi, a do tego nogę, kosza i siatkę, uwielbiam też gotować i zjeść, na pewno znaleźlibyśmy sporo tematów do rozmowy. A że prowadzę też fajnego bloga, to może macie ochotę zaprosić mnie na piwko? Powiem Wam co, na piwko zawsze pójść możemy, ale stawiać nie musicie, lepiej wyślijcie teraz kilka SMSów, a jak coś razem w plebiscycie zwojujemy, to ja zaproszę Was na piwko, albo jeszcze lepiej na jakieś dobre jedzonko.

4) Tak jak mówiłem, karma wraca, więc zagłosujcie, a z pewnością wkrótce spotka Was coś miłego 🙂

5) Dzień w dzień robię co w mojej mocy, by bloga popularyzować, bo popularniejszy blog, to więcej konkursów i fajnych akcjo, na których skorzystacie, rozwój to coraz więcej i coraz lepsze treści, to także szansa na jeszcze lepszą szatę graficzną i nowe funkcjonalności. Pomóżcie mi zatem pokazać, że Moc w blogu drzemie wielka, a fani Star Wars są liczni i solidarni!

6) Zagłosował już Vader, Boba, Greedo (był pierwszy ;)), Chewie oraz BB-8 (a inni pewnie zrobią to niebawem), a chyba chcecie znaleźć się w tam zacnym gronie. No a jeśli tego nie zrobicie, to Vader Was poddusi, Boba zamrozi, Greedo… będzie sobą, Chewie wyrwie ręce ze stawów, a BB-8 porazi i przypali.

7) A jeśli nie zagłosujecie, bo… taki mamy klimat, bo to wina Platformy,czy w końcu dlatego, że zupa była za słona, to też Wasze prawo i pretensji mieć nie będę. Powiem więcej, niech Moc i tak będzie z Wami 😉 Ale może w takim razie podzielicie się moją odezwą ze znajomymi fanami, to w końcu nic nie kosztuje 😉

Ufff, skończyłem, łapcie więc za telefony 🙂