Do premiery długo wyczekiwanej „klockowej” gry LEGO Star Wars: The Skywalker Saga pozostał niecały miesiąc (5.04). Ale jak się okazuje, to nie jedyny powód do radości dla miłośników produkcji spod znaku LEGO Star Wars.

Nadchodzące DLC

Jak przekazało fanom studio, w grze znaleźć będziemy mogli szereg dodatkowej zawartości, nawiązującej do seriali i filmów, które nie są częścią głównej fabuły.

Łącznie otrzymamy aż 7 pakietów DLC. Które dostępne będą pojedynczo tudzież jako część przepustki sezonowej, która ma umożliwić dostęp do wszystkich pakietów mających premierę przed jej wypuszczeniem. Cztery pakiety w tym chociażby sezon 1 Mandalorianina. Dostępne będą już w dniu premiery

Lista wszystkich DLC

A oto wszystkie dodatki, jakie otrzymamy wraz z datami ich premier:

5.04

Mandalorianin Sezon 1 Din Djarin, Grogu (niegrywalny), Greef Karga, Cara Dune, IG-11 i Kuiil.

Han Solo Młody Han Solo, Chewbacca, młody Lando Calrissian, Qi’ra, Tobias Beckett i Enfys Nest.

Klasyczne postacie (dla osób zamawiających grę w przedsprzedaży dostępny 5.04, dla wszystkich innych 19.04) – Luke Skywalker, Księżniczka Leia, Han Solo, Darth Vader, Lando Calrissian.

Trooper Pack (dla osób zamawiających grę w przedsprzedaży dostępny 5.04, dla wszystkich innych 4.05) – Death Trooper, Incinerator Trooper, Range Trooper, Imperial Shore Trooper i Mimban Stormtrooper.

19.04

Łotr 1 Jyn Erso, Bodhi Rook, Cassian Andor, K-2SO, Chirrut Îmwe, Baze Malbus i dyrektor Krennic.

4.05

Mandalorianin sezon 2 Ahsoka Tano, Boba Fett, Bo Katan, Fennec Shand i Moff Gideon.

Parszywa zgraja Hunter, Wrecker, Tech, Crosshair i Echo.

Powyższe postacie będą dodatkiem do tych, które w grze będą bazowo do wyboru, a których ma być ponoć ponad 300 (!), także szykuje się grom świetnej zabawy.

LEGO Star Wars: The Skywalker Saga

Przypomnijmy, że gra zadebiutuje już 5 kwietnie i dostępna będzie na wszystkie najważniejsze platformy: Nintendo Switch, Playstation 4 i 5, Xbox Series X i Xbox One oraz PC. Gra, oprócz standardowej wersji wyjdzie w wersji Deluxe z figurką Luke’a Skywalkera z kultowym niebieskim mlekiem, z kolei cyfrowy preorder zapewni nam dodatkową grywalną postać – klasycznego Obi-Wana Kenobiego.

Więcej o grze

A tutaj więcej informacji o LEGO Star Wars: The Skywalker Saga:

Źródło: link.