Do premiery Skywalker. Odrodzenie został już nie cały miesiąc. Nie może więc dziwić, że na rynku pojawia się coraz to więcej produktów z logiem Star Wars. Począwszy od napojów, jogurtów czy płatków śniadaniowych, a na elektronice kończąc. Produktem należącym do tej ostatniej grupy niebawem poszczycić będzie się mogła pewna południowokoreańska firma.

Galaxy Note10 Star Wars Special Edition

Jak niedawno ogłosił Samsung Electronics Mobile Division, bo o nim tu mowa, niebawem (13.12.19) na wybrane rynki trafi specjalna edycja smartfona Galaxy Note10 nazwana Galaxy Note10 + Star Wars ™ Special Edition. Niestety telefon prócz zmian wizualnych nie będzie się niczym specjalnie różnić od zwykłego Nota. Jednakże co prócz tegoż urządzenia znajdziemy w wspomnianym dedykowanym specjalnie dla fanów star wars pakiecie? Ano między innymi:

  • Specjalnie zaprojektowana obudowa
  • Metalowa plakietka jako przedmiot kolekcjonerski
  • Rysik S Pen
  • Galaxy Buds.

Pakiet zawiera również ekskluzywne Gwiezdne Wojny – Treści Tematyczne, w tym tapety, animacje zamykania, ikony i dźwięki dla fanów.  Całość kosztować ma, bagatelka 1299,99 USD, aczkolwiek coś nam mówi, że chętnych na jego zakup nie zabraknie.

Dostępność

Niestety z tego co udało nam się dowiedzieć pakiet najprawdopodobniej nie trafi do Polski, aczkolwiek w dobie postępującej globalizacji problemów z jego zakupem być nie powinno. Dostępny będzie on między innymi w Finlandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii czy Hiszpanii. Warto się jednak z zakupem pospieszyć, bowiem ilość smartfonów jest ograniczona, a wobec zbliżających się Świąt, popyt na nie może być całkiem spory

A oto jak wygląda Galaxy Note10 Star Wars Special Edition

StarWars_Edition_FullPackage

StarWars_Edition_Note10 + _Front

StarWars_Edition_Note10 + _Back

 

Źródło: link.