Do Ostatniego Jedi odliczamy już tylko dni, ale zanim poznamy dalsze losy Rey, Kylo, Finna czy Poe, czeka nas jeszcze jedna, bardzo miła okazja. Na myśli mamy oczywiście 6 grudnia i mikołajki! A skoro Mikołajki, to i prezenty.

Z jednej strony z fanami Gwiezdnych Wojen sprawa jest łatwa, wszak na rynku są tysiące najróżniejszych gadżetów, nas ucieszą. Ale ich różnorodność i mnogość stanowi też ogromny problem, co bowiem wybrać, kiedy tak dużo pięknych, funkcjonalnych, przydatnych, albo po prostu fajnych rzeczy jest do wyboru? Wraz ze sklepem 4gift.pl postanowiliśmy wam trochę pomóc i zaprezentować kilka godnych uwagi gadżetów.

Dla każdego i na każdą okazję

Popularne powiedzenie głosi, że człowiek nie wielbłąd i pić musi, dlatego też nie dziwi, że jednym z najpopularniejszych, najbardziej lubianych i co najważniejsze, najbardziej trafionych prezentów-gadżetów są kubki. Przyjmują one najróżniejsze formy, kolory, rodzaje i pojemności, więc zdecydowanie jest w czym wybierać.

Ja osobiście od paru lat jestem szczęśliwym posiadaczem trójwymiarowego, ceramicznego kubka z hełmem Vadera i gorąco polecam go każdemu, kto nie przepada za częstymi kursami po dolewki ulubionego napoju, bowiem jego pojemność gwarantuje duży zapas płynów.

Duża pojemność, jedyny słuszny kształt… to jest kubek, którego szukacie.

Oczywiście jest też mnóstwo kubków w nieco bardziej tradycyjnych kształtach i rozmiarach, a także przeznaczonych dla zwolenników jasnej strony Mocy.

Artoo zawsze był bardzo przydatnym i uniwersalnym droidem 😉

Dla pełnoletniego konesera

Oczywiście wśród fanów Star Wars mnóstwo jest takich, którzy doskonale pamiętają nie tylko premiery prequeli, ale także i Oryginalnej Trylogii. Czy nie rzadko gustują w trunkach nieco innych, niż niebieskie mleko, kawa, czy soczek.

Zatem jeśli szukacie prezentu dla taty, męża, czy najlepszego (ale tylko pełnoletniego) przyjaciela, świetnym pomysłem może okazać się karafka w kształcie hełmu szturmowca.

Może właśnie dlatego szturmowcy mieli takie problemy z celnością 😉

Ale skoro jest już karafka, to aż się prosi, by dodać pasujące do niej kieliszki. Trzeba przyznać, że mleko (ale już nasze zwykłe, białe) wygląda w nich najlepiej, ale można przetestować i inne napoje. Zresztą niezależnie czym, ważne by toasty wznosić nimi w zacnym gronie.

W takich kieliszkach „moc” zawsze jest silna.

Na parapetówkę i nową drogę życia

Może się też zdarzyć, że Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia nie są jedyną, wymagającą prezentów okazją. Jeśli przypadkiem ktoś z waszej rodziny czy znajomych własnie się przeprowadził, a wy wybieracie się na parapetówkę, warto zatroszczyć się o odpowiedni prezent.

Jednym z najbardziej trafionych (i znów mówię tutaj z własnego doświadczenia) może być wycieraczka, która jasno i wyraźnie mówi, że oto wkraczacie do domu, w którym Moc jest silna.

W tym domu Moc jest silna.

W ramach sympatycznego dodatku domownikom dokupić zawsze można odpowiedni breloczek-otwieracz do kluczy, by nigdy ich oni nie zapodziali.

Chewie, we’re home!

Jeśli ciekawią was inne, ciekawe gadżety, zapraszamy was do sklepu 4gift.pl, gdzie z pewnością znajdziecie idealny prezent dla swoich bliskich (lub siebie).

Źródło: link.