Oczekiwanie dobiega końca. Już za parę dni będziesz strzelać do droidów bojowych, strącać myśliwce TIE i zmagać się z legionem szturmowców Najwyższego Porządku w ramach bety Star Wars ™ Battlefront™ II na PlayStation 4, Xbox One i PC.

Posiadacze zamówień przedpremierowych zamówionych przed 1 października mogą rozpocząć rozgrywkę już dzisiaj. Otwarta beta dla wszystkich graczy rozpoczyna się 6 października o godzinie 10:00. Testy zakończą się 9 października o godzinie 18:00.

Otwartą betę będzie można pobrać ze sklepów PlayStation Store, Xbox Store oraz Origin.

Gracze doświadczą wszystkich trzech kinowych er Gwiezdnych Wojen™, grając w cztery odmienne tryby gry.

Oficjalny zwiastun bety

Tryby dostępne podczas testów

Galaktyczny szturm na Naboo

Galaktyczny Szturm to wieloetapowe starcie 20 na 20 w Star Wars Battlefront II. W trakcie bety gracze wypróbują mapę Naboo: Theed, grając jako żołnierze-klony, bądź droidy Separatystów w desperackiej walce o kontrolę nad pałacem królewskim. Za pokonanych wrogów będziesz otrzymywać punkty bitewne, za które uzyskasz dostęp do pojazdów, ulepszysz posiłki jak superdroid bojowy B2, czy wcielisz się w bohatera, na przykład Rey… bądź też złoczyńcę – jak Darth Maul.

Natarcie myśliwców na Fondor

W trybie natarcia myśliwców dołączysz wraz ze znajomymi do eskadr myśliwskich, stając do obrony imperialnego gwiezdnego niszczyciela w przestrzeni nad Fondorem… lub zyskasz możliwość unicestwienia okrętu jako siły rebelianckie. Wypróbujesz też trzy nowe typy gwiezdnych myśliwców Star Wars Battlefront II oraz zasiądziesz za sterami statków bohaterów ze wszystkich trzech er filmowych: prequeli, ja też oryginalnej i nowej trylogii.

Atak na Takodanę

Przetestujesz również tryb ataku na nowej mapie, Takodanie, gdzie Ruch Oporu i Najwyższy Porządek ścierają się wokół zamku Maz Kanaty. Atak to tryb z udziałem wyłącznie klas żołnierskich – bohaterowie nie mają tu wstępu. Zamiast tego graczom w realizacji celów misji przyjdzie polegać na unikalnych zdolnościach żołnierza szturmowego, ciężkiego strzelca, specjalisty i oficera, jak i na grze drużynowej.

Tryb arcade na Naboo

Wreszcie zaś sprawdzisz tryb arcade na Naboo, w ramach którego jeden lub dwóch graczy staje do walki naprzeciw grupom przeciwników SI. Do wypróbowania dwie konfiguracje trybu: bitwa drużynowa z udziałem sojuszników i przeciwników sterowanych przez SI oraz jeden na wszystkich – walka samotnego gracza przeciw falom nieprzyjaciół. A na posiadaczy PlayStation 4 i Xbox One czeka również lokalny tryb kooperacji!

Wymagania sprzętowe (PC) do testów beta

Minimalne wymagania

 • SYSTEM OPERACYJNY: 64-bitowy Windows 7 SP1, Windows 8.1 lub Windows 10
 • Procesor (AMD): AMD FX-6350
 • Procesor (Intel): Core i5 6600K
 • Pamięć: 8 GB RAM
 • Karta graficzna (AMD): AMD Radeon™ HD 7850 2 GB
 • Karta graficzna (NVIDIA): NVIDIA GeForce® GTX 660 2 GB
 • DirectX: karta graficzna zgodna z DirectX 11,0 lub równorzędna
 • Połączenie internetowe: łącze internetowe o przepustowości co najmniej 512 Kb/s
 • Miejsce na dysku twardym: 55 GB

Zalecane wymagania

 • SYSTEM: 64-bitowy Windows 10 lub nowszy
 • Procesor (AMD): AMD FX 8350 Wraith
 • Procesor (Intel): Intel Core i7 6700 lub równorzędny
 • Pamięć: 16 GB RAM
 • Karta graficzna (AMD): AMD Radeon™ RX 480 4 GB
 • Karta graficzna (NVIDIA): NVIDIA GeForce® GTX 1060 3 GB
 • DirectX: karta graficzna zgodna z DirectX 11,1 lub równorzędna
 • Połączenie internetowe: łącze internetowe o przepustowości co najmniej 512 Kb/s
 • Miejsce na dysku twardym: 55 GB

#konkursbattlefront

Wszyscy gracze, którzy zagrają w betę Star Wars Battlefront II na dowolnej platformie będą mieli szansę wygrać wspaniałe nagrody, w tym m.in. TV 55 cali 4K od firmy Samsung oraz konsolę PlayStation 4 Pro od PlayStation Polska! Wystarczy nagrać trwający maksymalnie minutę film z interesującą akcją, która wydarzyła się w trakcie testów, umieścić go między 4 a 15 października na jednym z popularnych portali (Facebook, YouTube, Vimeo) i wysłać zgłoszenie na maila konkursowego: zglos[email protected]. Więcej informacji pod tym adresem: http://konkursbattlefront.pl

Kilka dodatkowych informacji od redakcji:

Nagroda za udział

Doszły do nas informacje, że za udział w becie dostaniemy skrzynkę „założyciela”, w której zawarte są: kredyty, ekskluzywna emotka dla Darth Maula oraz rzadka Gwiezdna Karta piechura. Jak już jesteśmy przy gratisach, to przypominamy, że za zamówienie przedpremierowo gry otrzymamy kartę dla Yody oraz unikalne skórki dla Rey i Kylo Rena z nadchodzącego Epizodu VIII.

Klucze z dostępem do zamkniętej bety

Według udostępnionego FAQ, gracze którzy przed październikiem zamówili grę i chcą wziąć udział w zamkniętych testach, powinni zgłosić się do sklepów w których kupili grę o klucz. Wczoraj na różnych portalach społecznościowych gracze z całego świata informowali, że zaczęli otrzymywać kody, co umożliwiało im przedwczesne pobranie wersji beta gry. Osoby, które zakupiły gry poprzez Origin, PS Store i Xbox Store powinni otrzymać  prywatną wiadomość z kluczem.

Źródło: link.