Słynne figurki Funko Pop! stały się w ostatnich latach prawdziwym fenomenem popkultury. Każdy bez mała głośniejszy tytuł filmowy, serial czy gra inspiruje kolejną serię figurek z dużymi głowami. Oczywistym jest, że i Funko Pop! Star Wars są bardzo licznie reprezentowane i jest to jedna z najpopularniejszych linii.

Oczywiście moda na „popy” dotarła także do Polski, czego dowodem są liczne sklepy posiadające je w swojej ofercie. Jednym z nich, specjalizujących się stricte w figurkach Funko Pop! jest fundator nagród w naszym najnowszym konkursie – sklep Pop! Vinyl Unikalne Figurki Kolekcjonerskie.

I zapewne już domyślacie się, co będzie można wygrać. Będzie to:

1x jedna z poniższych figurek Funko Pop! Star Wars:

Przy tej okazji wracamy do sprawdzonej już nie raz konkursu w formie facebookowego głosowania emotkami. Dlatego też musicie wybrać, którą figurkę najchętniej dołączylibyście do swej kolekcji: Dartha Vadera, Rey, Jyn Erso czy Orsona Krennica.

Głosy należy oddać za pośrednictwem Facebooka w taki sposób:
1. Polubić wskazany post na Facebooku (o ten >>) odpowiednią emotikoną/reakcją (Like – Darth Vader, Love – Rey, Haha – Jyn Erso, Wow – Orson Krennic);
2. Na początku komentarza, napisać wybrany przez siebie typ;
3. A następnie swą odpowiedź krótko uzasadnić.

Zwycięzca konkursu (którego wyłoni jury) otrzyma figurkę, która uzyskała najwięcej głosów. Konkurs trwać będzie do 16 lipca 2017, a wyniki poznacie dwa dni później.

Wszystko jasne? No to do dzieła!

Regulamin konkursu

1. Organizatorem konkursu jest wydawca serwisu starwars.pl, a sponsorem sklep popvinyl.pl.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów lub osób powyżej 14 roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 6.07.2017 do 16.07.2017 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 18.07.2017, a laureata(-tkę) wyłoni jury powołane przez organizatora wybierając najbardziej interesujący komentarz stanowiący poprawne zgłoszone do konkursu.
7. Nagroda w konkursie to figurka Funko Pop! Star Wars, która otrzyma najwięcej głosów w konkursowym głosowaniu.
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – PPHU Pole Position. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o wyłonionych Laureatach będzie dostępna na stronie starwars.pl oraz na profilu facebookowym portalu, a zwycięzca powiadamiony będą w odpowiedzi do swojego komentarza i/lub w wiadomościach prywatnych.
10. By ubiegać się o nagrodę należy:

1. Polubić wskazany post na Facebooku (o ten >>) odpowiednią emotikoną/reakcją (Like – Darth Vader, Love – Rey, Haha – Jyn Erso, Wow – Orson Krennic);
2. Na początku komentarza, napisać wybrany przez siebie typ;
3. A następnie swą odpowiedź krótko uzasadnić.

Jeden uczestnik może pozostawić tylko jeden komentarz. Laureata (-tkę) konkursu wyłoni jury nagradzając najbardziej interesującą i/lub oryginalną wypowiedź.
11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).