Film o młodym Hanie Solo nie miał ostatnio dobrej passy. Wymieniono reżyserów, z których wizją nie mogło pogodzić się studio, a główny aktor Alden Ehrenreich musiał otrzymać dodatkowe lekcje aktorstwa. Niezależnie jednak od tych wszystkich problemów prace nad filmem trwają na szczęście dalej. Dzięki portalowi TMZ wiemy już, że na pewno na ekranie zobaczymy Woodiego Harrelsona szwendającego się wspólnie z Hanem i Chewbaccą.

Przedziwna kolekcja

W zdjęciach z planu uzyskanych przez TMZ widzimy postać graną przez Harrelsona, która spotyka się z Solo oraz jego futrzastym towarzyszem w miejscu, które przypomina stację kosmiczną pełniącą funkcję muzeum albo skarbca z artefaktami. W pomieszczeniu widzimy różnego rodzaju eksponaty jak niebieska czaszka, dziwne świetlne dyski czy coś, co wygląda jak wypchany Ewok, a z sufitu wyrasta tajemnicze drzewo.

Ujęcia te zostały nakręcone tuż przed tym, jak Ron Howard przejął reżyserowanie filmu od Phila Lorda i Chrisa Millera. Nie wiadomo więc czy nie zostaną one wycięte przez nowego człowieka za sterami. Na zdjęciach widzimy również młodą kobietę, która wygląda bardzo podobnie do Emilii Clark.

Premiera filmu o młodym Hanie Solo planowana jest na maj 2018 roku.