Nie tak dawno pisałem, że K-2SO pojawił się w mobilnej grze w Galaxy of Hereoes! Do jutro jeszcze trwa event, w którym można zdobyć shardy niezbędne do odblokowania tej postaci. Ale to nie koniec psotaci z Rogue One w tej produkcji. Już jutro popołudniu rusza event, w którym będzie można walczyć o odblokowanie samej Jyn Erso! Warto? Moim zdaniem tak, co prawda nie będzie to tak łatwy sposób na odblokowanie postaci jak z przeprogramowanym droidem imperialnym, ale nadal będzie można zdobyć bonusowe shardy.

Oprócz tego jak na zrzucie powyżej możecie zobaczyć, jest również zapowiedziany event, w którym będziemy mogli powalczyć o odblokowanie Cassiana! Jeszcze tylko trochę i cała ekipa z Rogue One będzie dostępna! Jestem ciekaw jak będą spisywać się podczas potyczek.

Jeżeli te eventy to dla was za mało, to weźcie jeszcze pod uwagę, że od dzisiaj do wtorku został podwojony drop za walki z kantynie! Co oznacza, że będzie można zdobyć jeszcze więcej shardów w tamtych walkach! Jak widać EA rozpieszcza umiarkowanie graczy z okazji premiery nowego filmu z Gwiezdnej Sagi. Robi się naprawdę tłoczno, mnie tylko ciekawi, czy pojawi się Moroff, żywię nadzieję, że tak.

Co ciekawe eventy są tematyczne. zdobywamy K-2SO na Jedha, z obrazków, które widać na zapowiedziach Jyn i Cassiana, będziemy zapewne walczyć odpowiednio na Scarif i Jedha ponownie.

Powodzenia w kantynie! I niech moc będzie z wami podczas eventów 😉