Mistrz Yoda powiedział kiedyś – „Zaiste cudowny umysł dziecka jest.” I miał on oczywiście rację (jak to mistrz Yoda)! Jednak ów wspaniały umysł karmić trzeba wspaniałymi lekturami, a do takich z pewnością zalicza się książka wydawnictwa Egmont – Star Wars. Krótkie opowieści na dobranoc. Jest to wydawnictwo skierowane do dzieci, które wciąż doskonalą umiejętność czytania, a których rodzice pragną zarazić ich miłością do Star Wars. Chyba, że zarażać już niczym nie trzeba, a dzieci ową miłość już w sercu mają – wtedy lektura będzie dla nich tym większa przyjemnością. Ta bogato ilustrowana książka skierowana jest przede wszystkim do dzieci w wieku 8-12 lat, zawiera 11 krótkich, idealnych do poduszki opowiadań, które przeniosą małych czytelników do Odległej Galaktyki.

A my, jak nietrudno zgadnąć, mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest aż

7x książka Star Wars. Krótkie opowieści na dobranoc

Jedenaście opowieści pełnych akcji, które przeniosą cię do odległej galaktyki. Mistrz Yoda włada mieczem świetlnym, Luke Skywalker i Rebelianci podejmują wyścig z czasem, aby zniszczyć Gwiazdę Śmierci, a odważna Rey zaprzyjaźnia się z androidem BB-8. Każda z historii do przeczytania w pięć minut ? to idealny czas na galaktyczne przygody w nadprzestrzeni!

Co należy zrobić by taką nagrodę od nas otrzymać? Podzielić się z nami (w komentarzu do tego artykułu, lub na Facebooku w komentarzu do zdjęcia konkursowego – tego tu >>) sprawdzonymi sposobami na wychowanie dzieci na fanów Star Wars. No dobrze, nie muszą być sprawdzone, bo nagradzać będziemy wszystkie te, które nam się spodobają 😉

Konkurs trwać będzie do 21 sierpnia, a zatem do dzieła!

Oto laureaci konkursu:

  • Barbara Baś Guca
  • Weronika Zimna
  • Katarzyna Dela
  • Michał Brennenstuhl
  • Ziemowit Skwara
  • Mariusz Górski
  • Wytwi Wytwi (metoda dość drastyczna, ale czasami cel uświęca środki ;))

A by było już w pełni oficjalnie, oto regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest wydawca serwisu starwars.pl, a sponsorem wydawnictwo Egmont.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów lub osób powyżej 14 roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 4.08.2016 do 21.08.2016 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 22.08.2016, a laureatów wyłoni jury powołane przez organizatora wybierając najbardziej interesujące komentarze do powyższego artykułu na portalu starwars.pl lub do grafiki konkursowej na jego profilu facebookowym (tutaj >>) w okresie trwania konkursu.
7. Nagrody w konkursie to 7x książka Star Wars. Krótkie opowieści na dobranoc.
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – PPHU Pole Position. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o wyłonionych Laureatach będzie dostępna na stronie starwars.pl oraz na profilu facebookowym portalu, a zwycięzcy powiadamiani będą w odpowiedziach do swoich komentarzy.
10. By ubiegać się o nagrodę wystarczy skomentować dowolny artykuł w portalu starwars.pl lub dowolny wpis na jego profilu facebookowym w okresie trwania konkursu. Jeden uczestnik może pozostawić dowolną ilość komentarzy, jednak może wygrać tylko jedną nagrodę. Laureatów konkursu wyłoni jury nagradzając najbardziej interesujące i/lub oryginalne wypowiedzi.
11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).