Dzisiejszy twórca – Steve Garcia (https://www.facebook.com/SteveGarciaArt/) – zasłynął serią prac, których cykl określił jako „Super Sylwetki”. Jak sam artysta przyznaje, jego prace są bardzo mocno inspirowanie twórczością Kevina Collerta, jednak o ile ten ostatni skupiał się tylko na superbohaterach, o tyle Steve Garcia poszedł krok dalej.

Wśród stworzonych przez niego prac są też oczywiście te, inspirowane Gwiezdnymi Wojnami, i to zarówno Oryginalną Trylogią, jak i Trylogią Prequeli oraz oczywiście Przebudzeniem Mocy.

Zresztą zamiast gadać (pisać), najlepiej, jeśli Wam je po prostu pokażę i sami uznacie, czy Wam się podobają, czy też nie. Na początek Gwiezdne Wojny te najprawdziwsze, od których wszystko się zaczęło:

Darth Vader

 

Boba Fett

 

Leia Organa
Luke Skywalker

 

Han Solo

Następnie niezbyt lubiane i cenione prequele, które jednak zainspirowały Steve’a do stworzenia prac nie gorszych, niż w przypadku oryginalnej trylogii.

Anakin Skywalker

 

Darth Vader

 

Master Yoda

 

Obi-Wan Kenobi

 

Qui-Gon Jinn

 

Mace Windu

A tutaj coś dla amatorów Przebudzenia Mocy:

Captain Phasma… a może to zwykły szturmowiec?

 

Poe Dameron

 

Kylo Ren vel Ben S.

 

Finn

 

Rey

I na koniec jeszcze jedna seria, stająca już ponad podziałami (tutaj już prace mówią same za siebie, więc podpisy są zbędne):

 

 

 

 

 

 

 

I jak się podobało? Jak zawsze zapraszam na więcej >> 
No i oczywiście do dyskusji na FB też zachęcam >>