Tak ja obiecywałem, z okazji przekroczenia bariery 300 fanów na Facebooku, oto jest pierwszy konkurs pod egidą StarwarsoweWstecznegoOdliczania aka CountdownToAwakening! Potrwa on przez tydzień, a jego zakończenie zbiegnie się z premierą polskiego wydania komiksu Star Wars, którego pierwszy numer na świecie rozszedł się w nakładzie ponad miliona egzemplarzy i praktycznie z miejsca stał się najlepiej sprzedającym się komiksem XXI wieku.

Dzięki wydawnictwu Egmont, odpowiedzialnego za polską wersję komiksu, do wygrania będzie 5 sztuk, 148-stronicowego „Star Wars Komiks 1/2015”, w którym znajdziemy historię z sześciu pierwszych numerów amerykańskiego wydawnictwa. Wśród nagród znajdą się także numery komiku Star Wars Legendy.

Co trzeba zrobić, by powalczyć o nagrody?

Po pierwsze należy polubić profil CountdownToAwakening na Facebooku (przy okazji zachęcam też do aktywnego w nim uczestnictwa), a następnie udostępnić na swojej Tablicy konkursowy post wraz z odpowiedzią na pytanie: Jaki jest Wasz ulubiony moment z Gwiezdnych Wojen i dlaczego?

Konkurs potrwa do 20 września, a zwycięzców wybierze bardzo subiektywne, jednoosobowe jury składające się ze mnie 🙂 Zwycięzcy powiadomieni zostaną o wygranej drogą Facebookową, a nagrody (jeśli nie będzie możliwy odbiór osobisty), wysłane zostaną pocztą.