Po dłuższej przerwie znów wracamy z konkursem. A jako że nie tak dawno swego zwieńczenia doczekała się przygotowana przez wydawnictwo Uroboros reedycja słynnej Trylogii Thrawa, to zapewne już domyślacie się, co będzie do wygrania.

3x powieść Ostatni rozkaz

JAK ZDOBYĆ NAGRODY?

A jak zdobyć jedną z tych książek? Zadanie jest całkiem proste…

Premiera Skywalker. Odrodzenie coraz bliżej i wielu z nas wciąż po cichutku liczy, że na ekranie pojawi się Mitth’raw’nuruodo. Dlatego też zadaniem konkursowym będzie wskazanie aktora, który najlepiej sprawdziłby się w roli słynnego Chissa. Odpowiedź należy oczywiście uzasadnić.

Na podsumowanie tego przydługiego opisu, oto instrukcja krok po kroku:

1. Na naszym profilu na Facebooku należy odnaleźć post konkursowy (o ten >>).
2. W komentarzu pod tymże postem wskazać aktora, który powinien wcielić się w Thrawna i swój wybór uzasadnić.
3. Trzy najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy jedną z powieści ufundowanych przez wydawnictwo Uroboros.

Laureaci

Laureatami konkursu zostali:

  • Krzysztof Szewczyk (Barry Pepper)
  • Łukasz Jabłoński (Josh Brolin)
  • Maciej Kisała (Christian Bale)

REGULAMIN KONKURSU

1. Organizatorem konkursu jest wydawca serwisu starwars.pl, a sponsorem wydawnictwo Uroboros.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów lub osób powyżej 14 roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 20.09.2019 do 6.10.2019 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 10.10.2019, a laureatów wyłoni jury powołane przez organizatora wybierając najbardziej interesujące komentarze spośród wszystkich poprawnie zgłoszonych do konkursu.
7. Nagrody w konkursie to trzy egzemplarze książki Ostatni rozkaz.
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – PPHU Pole Position. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o Laureacie będzie dostępna na stronie starwars.pl oraz na profilu facebookowym portalu, a zwycięzca powiadamiany będzie w odpowiedzi do swego komentarza.
10. By ubiegać się o nagrodę należy:

1. Na naszym profilu na Facebooku należy odnaleźć post konkursowy (o ten >>).
2. W komentarzu pod tymże postem wskazać aktora, który powinien wcielić się w Thrawna i swój wybór uzasadnić.
3. Trzy najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy jedną z powieści ufundowanych przez wydawnictwo Uroboros.

Jeden uczestnik może pozostawić tylko jeden komentarz. Laureatów konkursu wyłoni jury nagradzając najbardziej interesujące odpowiedzi.
11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).