Ten, który powołał do życia postać jednego z najbardziej kultowych protagonistów w historii kinematografii, otrzyma już wkrótce kolejne niezwykłe wyróżnienie. Mark Hamill, Luke Skywalker we własnej osobie, zostanie uhonorowany swoją własną gwiazdą na Hollywoodzkiej Alei Sław.

Duma i chluba

Jak się okazuje, Mark Hamill będzie 2360. osobą, która otrzyma to wyróżnienie. Krótkiego komentarza na ten temat udzieliła Ana Martinez, producent ceremonii odbywających się na Alei Sław.

Fani Gwiezdnych Wojen z pewnością będą mieli niemały powód do radości z powodu wyróżnienia, jakie otrzyma ich idol. Jesteśmy dumni, mogąc dodać nazwisko tego niezwykłego aktora do naszej historycznej Alei.

Ceremonia odbędzie się 8 marca bieżącego roku w Los Angeles o godzinie 11:30 czasu lokalnego.

Doborowi goście

Magazyn Variety ogłosił w swoim raporcie, iż pośród gości obecnych na tej wyjątkowej uroczystości, pojawią się między innymi Harrison Ford oraz George Lucas, którzy wygłoszą przemówienia na cześć ich przyjaciela, Marka Hamilla. Ford swoją gwiazdę otrzymał w 2003 roku, natomiast Lucasa, co ciekawe i wręcz zaskakujące, nie spotkało jeszcze to wyróżnienie.

Jedno jest pewne, 8 marca zostaną wypite hektolitry niebieskiego i zielonego mleka!

Źródło: link, link.