Pamiętacie mikro serial Siły Przeznaczenia (Forces of Destiny), na który składało się 8 króciutkich animacji? Ze względu na swoją bardzo prostą i toporną kreskę, oraz jeszcze prostszą fabułę, wśród fanów nie zbierał on raczej zbyt pochlebnych opinii. Tym niemniej już 1 października rozpocznie się emisja drugiej partii odcinków.

Trailer

Oto trailer je zapowiadający:

Szczegóły emisji

Nowa odsłona Sił Przeznaczenia wyemitowana zostanie w specjalnych, półgodzinnych blokach na Disney Channel  w niedziele 1 oraz 29 października i zaprezentuje w sumie 8 nowych odcinków. Pojawią się one także na youtubowym kanale Disneya. Na ten moment nie mamy informacji, kiedy nowe odcinki pojawią się w polskiej wersji językowej.

Siły Przeznaczenia

Przypomnijmy, że Siły Przeznaczenia skupiają się na kobiecych bohaterkach z Odległej Galaktyki. W nowej odsłonie serialu zobaczymy postacie takie, jak Rey, Jyn Erso, Leia Organa, Padme Amidala, Ahsoka Tano, Sabine Wren, Ketsu Onyo, czy Maz Kanata. Gościnnie pojawią się także Anakin Skywalker, Han Solo, Yoda, Finn oraz Unkar Plutt. Warto też dodać, że głosów postaciom najczęściej użyczają aktorzy odgrywający ich w filmach i serialach. W drugiej odsłonie Sił Przeznaczenia usłyszymy między innymi Daisy Ridley (Rey), John Boyega (Finn), Lupita Nyong’o (Maz Kanata), Felicity Jones (Jyn Erso), Tiya Sircar (Sabine Wren), Ashley Eckstein (Ahsoka Tano), Vanessa Marshall (Hera Syndulla), a także Catherine Taber (Padme Amidala) oraz Matt Lanter (Anakin Skywalker).

 

Źródło: link.