Jak zapewne pamiętacie (bo pisaliśmy o tym tutaj>>) Przebudzenie Mocy powróciło na krótki czas do kin IMAX (zobaczyć możecie je do 22.09). Z tej okazji Cinema City przekazało nam aż 10 różnych plakatów tego filmu, które my z kolei pragniemy rozdać Wam! W końcu trzeba jakoś umilać sobie czas do premiery Łotra 1, którego już w grudniu zobaczycie na ogromnych ekranach kin IMAX oraz w salach Cinema City.

Plakaty filmu Przebudzenie Mocy

 

 

imax-swtfa-poster-1

imax-swtfa-poster-2

imax-swtfa-poster-3

imax-swtfa-poster-4

No ale wracając do tematu, bo w końcu plakaty nie rozdadzą się same… Mamy zatem dla Was małą zabawę. Otóż zanim Moc się przebudziła, obejrzeć mogliśmy sześć innych Epizodów, a dziś chcemy się dowiedzieć, który z nich jest Waszym ulubionym!

Głosy oddajemy za pośrednictwem Facebooka w taki sposób:
1. Polubić wskazany post na Facebooku (o ten >>)odpowiednią emotikoną/reakcją. (Like – A New Hope, Love – Empire Strikes Back, HaHa – Return of the Jedi, Wow – The Phantom Menace, Sad – Attack of the Clones, Angry – Revange of the Sith);
2. Na początku komentarza, napisać wybrany przez siebie tytuł,
3. A następnie swą odpowiedź krótko uzasadnić.

Łatwe, proste i przyjemne, czyż nie? 🙂

Wśród wszystkich prawidłowych zgłoszeń wybierzemy te, które spodobają nam się najbardziej, a ich autorów nagrodzimy jednym, dwoma lub nawet trzema plakatami! Konkurs trwa od 15.09.2016, do 22.09.2016.

Oto lista laureatów:

Grzesiek Forfiter Zdeb (3 plakaty)

Marysia Wolińska (3 plakaty)

Wojciech Wiesław Konopka (2 plakaty)

Koza Kozłowski (2 plakaty)

A by było już w pełni oficjalnie, oto regulamin:
1. Organizatorem konkursu jest wydawca serwisu starwars.pl, a sponsorem Cinema City.
2. Konkurs skierowany jest do wszystkich pełnoletnich internautów lub osób powyżej 14 roku życia za zgodą prawnych opiekunów.
3. W konkursie wezmą udział wszyscy, którzy od 15.09.2016 do 22.09.2016 wykonają zadanie konkursowe.
4. Sprawy nieuregulowane regulaminem konkursu rozstrzygają organizatorzy.
5. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo zmian niniejszego regulaminu.
6. Finał konkursu odbędzie się 23.09.2016, a laureatów wyłoni jury powołane przez organizatora wybierając najbardziej interesujące komentarze poprawnie zgłoszone do konkursu.
7. Nagrody w konkursie to 10 plakatów filmu Przebudzenie Mocy (każdy z laureatów zdobyć może 1, 2 lub nawet 3 plakaty – zadecyduje o tym jury).
8. Administratorem danych osobowych zbieranych i przetwarzanych w ramach niniejszego Konkursu jest Organizator – PPHU Pole Position. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne dla realizacji prawa do nagród.
9. Informacja o wyłonionych Laureatach będzie dostępna na stronie starwars.pl oraz na profilu facebookowym portalu, a zwycięzcy powiadamiani będą w odpowiedziach do swoich komentarzy.
10. By ubiegać się o nagrodę należy:

a) Polubić wskazany post na Facebooku (ten >>) odpowiednią emotikoną/reakcją. (Like – A New Hope, Love – Empire Strikes Back, HaHa – Return of the Jedi, Wow – The Phantom Menace, Sad – Attack of the Clones, Angry – Revange of the Sith);
b) Na początku komentarza, napisać wybrany przez siebie tytuł,
c) A następnie swą odpowiedź krótko uzasadnić.

Jeden uczestnik może pozostawić tylko jeden komentarz. Laureatów konkursu wyłoni jury nagradzając najbardziej interesujące i/lub oryginalne wypowiedzi.
11. Na podstawie bezwzględnie obowiązujących przepisów Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r.o ochronie danych osobowych, Uczestnicy Konkursu mają prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz zgłoszenia żądania zaprzestania ich przetwarzania. Prawo to może być wykonywane poprzez przesłanie odpowiedniego wniosku w formie pisemnej na adres: PPHU Pole Position, ul. Ściegiennego 69/4, 30-809 Kraków.
12. Uczestnik jest zobowiązany niezwłocznie powiadomić Organizatora o zmianie adresu lub innych danych podanych w formularzu rejestracyjnym. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez Uczestnika Konkursu niewłaściwego adresu, lub innych danych uniemożliwiających jego identyfikację dla celów wyłonienia zwycięzcy i/lub wręczenia nagród.
13. Dane osobowe Uczestników Konkursu będą przetwarzane przez PPHU Pole Position z siedzibą w Krakowie, ul. Ściegiennego 69/4. Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z realizacją Konkursu, wszelkie dane osobowe Uczestników, którzy wzięli udział w Konkursie, zostaną poddane anonimizacji, z wyjątkiem sytuacji, w których dane osobowe Zwycięzców z mocy prawa podlegają archiwizacji (rozliczenie podatkowe).