strona głównastrona głównaforum dyskusyjnesklep fanów star wars
 Epizod III > Newsnasze bannery
 Główna
 News
 Wojny klonów
 Epizod II
 Epizod III
 Komiksy
 Figurki
 RPG
 Clone Wars
 Galeria
 Wallpapers
 Czytelnia
 Wywiady
 Humor
 Bank Wiedzy
 Spotlite
 StarCast
 Wassup?
 Polski Stuff
 Fan Films
 O stronie

 Koszulki
 Sklep Star Wars


Sklep Gwiezdne Wojny


To już ostatnie spoilery
poniedziałekk · 16 maja 2005 · 16:12 · Ante Gregu

Oto ostatnie spoilery z „Zemsty Sithów”, zasłyszane od osób, które film już widziały i go zrecenzowały, rzeczy, których się w większości nie da wyczytać ze scenariusza.

(spoiler)

- W filmie przyjdzie nam usłyszeć „Duel of the Fates”. Będzie stanowił tło dla pojedynku Yody i Palpatine’a
- Scena z Qui-Gonem została wycięta. Jego imię wspomni tylko Yoda do Obi-Wana.
- Nie ujrzymy też Dagobah.
- Ostatnie słowa, które kieruje Obi-Wan do Anakina to „Byłeś Wybrańcem! Miałeś zniszczyć Sithów, a nie zostać jednym z nich.” („You were the Chosen One! It was said you would destroy the Sith, not join them.”), na co Anakin odpowiada „Nienawidzę cię!”(„I hate you!”). Wniosek z tego taki, że okrojono zarówno tekst scenariusza i jak i książkowej adaptacji.
- Jar Jar nic nie mówi, pojawia się tylko w dwóch scenach i co tu nie mówić, niektórzy się smucą, że jest go tak mało.
- Yodę widzimy ostatni raz, gdy decydują się losy bliźniąt i padają postanowienia, co robić w przyszłości.
- Anakin zapłacze dwa razy. Pierwszy raz, gdy przebywa w Świątyni Jedi i martwi się, że Mace i Jedi mogą zabić Palpatine’a, a on wtedy nigdy nie dowie się, jak uratować Padme. Poraz drugi, po zabiciu Separatystów. Jednak nie wiadomo, dlaczego.
- Czerwone oczy Anakina, widziane na zwiastunie, dostrzec możemy w dwóch scenach: gdy wycina Separatystów i gdy przegrywa pojedynek z Obi-Wanem.
- Jedna z najciekawszych akcji Yody, to gdy z Obi-Wanem próbują sie dostać do Świątynii Jedi. Napotykają na przeszkodzi klony. Yoda rzuca wtedy swoim mieczem, który wbija się w klatkę piersiową klona, po czym wskakuje na jego pierś i wyciąga miecz
.

(koniec spoilera)

Więcej spoilerów nie będzie. Nadciąga chwila, gdy zobaczymy film.




Figurki Star Wars


This site is in no way sponsored or endorsed by: George Lucas, Lucasfilm Ltd., LucasArts Entertainment Co., or any affiliates.
Star Wars and all its characters are (C) and TM by Lucasfilm Ltd.
Website content (C) ICO Squad, 2001-2016