Select Page

Poznaj Eskadrę starwars.pl…

Czy prawdziwy fan Star Wars może chodzić cały czas w nowych ciuchach z ulubionymi motywami i przy okazji nie zbankrutować?

Dzięki dołączeniu do Eskadry starwars.pl to możliwe! 🙂

W październiku mamy do wyboru aż 3 rodzaje boxów:

Sprawdź, jakie dodatkowe gadżety znajdziesz w boxie w tym miesiącu i zapoznaj się z opiniami Klientów o wcześniejszych boxach…

Zobacz wzór miesiąca

Unikalne wzory

Box Eskadry starwars.pl możesz zamówić tylko przez 30 dni. Potem wlatuje kolejny wzór, a poprzedni wylatuje. Pilnuj żeby nie przeleciał Ci obok nosa!

Super jakość i rozmiarówka

  • Męskie koszulki od XS do 5XL
  • Damskie koszulki od S do XXL
  • Dziecięce koszulki od 86 do 152 cm

100% bawełny, gramatura koszulki 190g/m2,
najwyższa jakość materiału i nadruku (sitodruk)

Jakość jakiej (jeszcze) nie znasz...

 

Jeśli mamy na czymś hopla, to są to jakość zarówno samego materiału koszulek jak i nadruku. Dlatego z ręką na sercu możemy powiedzieć, że koszulki oferowane przez nas można użytkować latami. Sprawdź bez ryzyka – masz 30 dni na zwrot!

Prezent z głowy

Ładne opakowanie i świetna zawartość z pewnością przypadną każdemu fanowi do gustu. W razie gdyby istniała potrzeba wymiany rozmiaru lub zwrotu masz na to aż 30 dni!

BONUS 1: W zależności od wybranej Eskadry, oprócz koszulek, w boxie znajdziesz właściwą vlepkę oraz dodatkowo naklejkę starwars.pl. Vlepki są super trwałe, więc spokojnie możesz ozdobić swojego laptopa, samochód, zeszyt czy myśliwiec.

Dodatkowo w bonusie…

BONUS 2: Każdy, kto kupi chociaż 1 box ma możliwość dołączenia do tajnej grupy Eskadry starwars.pl na Facebooku. Są tam publikowane jako pierwsze wszystkie nowości i zapowiedzi kolejnych edycji.

Masz pytania? Pisz na e-mail: [email protected]