Już od dziś w kioskach, Empikach, salonikach prasowych i wszędzie indziej, gdzie zakupić można komiksy szukać możecie najnowszej odsłony cyklu wydawnictwa Egmont – Star Wars Legendy. Najnowszy zeszyt przedstawi historię…

Darth Vader i dziewiąty zamachowiec

Ktoś wynajął ośmiu śmiałków, by zabili Dartha Vadera. Wszyscy zginęli. Teraz zadania podejmuje się dziewiąty zamachowiec, groźniejszy niż wszyscy wcześniejsi razem wzięci. W tym samym czasie pojawia się inne zagrożenie dla nowo powstałego Imperium Galaktycznego. Vader musi dotrzeć do jego źródła, gdzie napotka wyznawców prastarego, upiornego kultu. W kolekcji Star Wars Legendy prezentujemy najciekawsze pozycje z dorobku wydawnictwa Dark Horse Comics, które przez ćwierć wieku publikowało komiksy osadzone w uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Szczegóły wydania

Wydanie: 2018
Seria/cykl: STAR WARS LEGENDY
Scenarzysta: Tim Siedell
Ilustrator: Stephen Thompson, Iván Fernández
Tłumacz: Jacek Drewnowski
Typ oprawy: miękka ze skrzydełkami
Data premiery: 11.04.2018

Planujecie zakup komiksu? Na stronie internetowej księgarni Egmont komiks zakupić można w promocyjnej cenie 34,99zł zł!

STAR WARS LEGENDY

STAR WARS LEGENDY wydawnictwa Egmont to seria, w której zebrane są najciekawsze pozycje wydane przez Dark Horse Comics. Znajdziemy w niej takie kultowe tytuły jak Karmazynowe Imperium, Opowieści Jedi czy historie z udziałem Dartha Vadera jak Widmowe Więzienie oraz Zaginiony Oddział. Za doskonałe tłumaczenie komiksów z oryginału odpowiada Jacek Drewnowski.

RECENZJE POPRZEDNICH ZESZYTÓW

Źródło: link.