Dziś galeria, na której wrzucenie czekałem dość długo (choć właściwie nie wiem czemu), a która prezentuje jedne z najbardziej uroczych i kochanych wyobrażeń na temat Gwiezdnej Sagi, jakie kiedykolwiek powstały. Zresztą niektóre z nich na pewno widzieliście, bo ja sam je przy kilku różnych okazjach wrzucałem na FB.

Teraz jednak zostały zebrane razem i wzbogacone o inne prace Jeffa Victora (http://www.jeffvictor.com/) inspirowane Star Wars. A że jest ich sporo, na pewno wiele Wam się spodoba. A by dziennikarskiego obowiązku stało się zadość, jeszcze kilka słów o autorze. Jeff jest amerykańskim ilustratorem i grafikiem-freelancerem, który jednak przez lata związany był z firmami z branży gier czy kreskówek.

I tyle, bo nie mogę się już doczekać, by pokazać Wam jego prace:

Ja początek słodziaki o których już wspominałem:

 

Uuuuooooo

 

Słodziaczek

 

A ti ti ti
Dasz się przejechać?

Artysta stworzył też popularną serię Bubbleheads, w której znalazło się sporo starwarsowych reprezentantów:

 

Rancor food

 

Tree-hitter

 

Droid-pusher

 

The First shooter

 

Slaver

 

Pew pew pew

 

Young Jedi…

 

… in space

 

Bad-ass Jedi

 

Almost epic duel

 

Człowiek Piaskownicy

 

Nr 2
Masta…
…of disasta
Jeff tworzy także świetne grafiki przedstawiające ewolucję aktorów (w tym kilku znanych z SW), a w niektórych przypadkach także postaci. Rewelka!
Harrison Ford
Liam Neeson

 

Christopher Lee

 

Samuel L. Jackson
Leia Organa

 

Luke Skywalker
Jeśli te prace nie wywołują banana na Waszych facjatach, to chyba jest z Wami coś nie tak 😉 No ale może w takim razie w innych galeriach znajdziecie coś dla siebie >>